Sohbete Katıl
rumuz
şifre

AskGecesi.com Merak Edilenler


Öncelikle sitemize AskGecesi.com internet adresinden günün her saati ulaşabilirsiniz. Sitemize girdikten sonra kanala bağlanmak için kullanıcı adı (nick/rumuz) seçmeniz gerekmekte. Kullanıcı adının, genel ahlak kurallarına uygun olması önemlidir. Kendi adınızı kullanmak zorunda değilsiniz. Kendi zevkinize uyan bir rumuz seçmeniz en iyisi olacaktır. Sohbete bağlan yazan yere tıkladıktan sonra otomatik olarak sohbet odaları bağlantısı gerçekleşecektir.

Sitemize giriş yaptıktan sonra yan tarafta sohbet odaları listesi göreceksiniz. Bunun yanında da bulunduğunuz kanalda online olan kullanıcıları göreceksiniz. Bu kişilerle özel konuşmak için nick/rumuz üstüne fare ile çift tıklayın. Özel penceresi açıldıktan sonra selam vererek muhabbete başlayabilirsiniz. Sizden ricamız, sitemizin kalite standartlarına uygun şekilde kendinize yakışacak bir üslupla, diğer kullanıcılarımızla saygılı ve seviyeli şekilde muhabbet etmenizdir. Bu daha sağlıklı iletişim kurmanız açısından da önemlidir.

Her arkadaşlık sitesinde olduğu gibi sanal sohbet odaları ve mobil chat sayfamızın da belirli kuralları vardır. Öncelikle sitemiz üzerinde, 18 yaş altı insanların giriş yapmaları yasaktır. Özel ya da genel konuşma kısmında, argo, küfür, aşağılayıcı ifadelerle konuşanlar, sitemizden uzaklaştırılır.

Irc komutları ya da diğer kullanıcılarla yaşadığınız sorunlar için #help, #operhelp gibi diğer kanal operatörü arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


+ Sohbete katılmak için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?


- Sanal Sohbet'e katılmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

+ Sanal Sohbet de özel de nasıl konuşulunur?


- Özel de konuşmak istediğiniz kişinin nick/rumuz'una çift tıklayın ve açılan pencere de yazınızı yazın. Özel yazışmalarınız sadece sizlere özeldir.

+ Sanal Sohbet de nick/rumuzumu nasıl şifreyebilirim?


- /msg nickserv register şifreniz email@adresi komutunu kullanabilirsiniz. Yardım isterseniz #Help odasına (kanalına) giriniz.

+ Sanal Sohbet de nasıl yetkili olabilirim?


- Sohbet sitemiz de yetkili olmak için aranan niteliklerin başında online sürenizin uzun olması, diğer kullanıcılarla rahat iletişim kurabilen bir kişilikte olmanız gerekmektedir. Kanallarda yetkili olmak için; kanal sahibi arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sunucumuz üzerinde ircop ve ya admin olmak için #operhelp kanalından bilgi alabilirsiniz.

Sohbet - Chat - Seviyeli Sohbet - İslami Sohbet